Abisul Jocurilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Preferatele mele...Cred

In jos 
AutorMesaj
Hex
Admin
Hex


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/03/2015
Varsta : 49

Preferatele mele...Cred Empty
MesajSubiect: Preferatele mele...Cred   Preferatele mele...Cred EmptyVin Mar 27 2015, 00:28

Ei bine nu pot spune ca am citit/vazut prea multe manga/anime dar totusi pot sa fac o lista...:
1.Hunter X Hunter-->Un anime bun care are un inceput copilaros as putea spune dar devine din ce in ce mai epic
2.Yowamushi Pedal-->Un otaku-kid vrea sa infiinteze un club de Anime , dar ajunge sa faca parte din clubul biciclistilor, unde incepe o aventura lunga si epica ..-ish
3.Kill la Kill--> Well probabil multi ar spune ca are cam mult fan service...si nu ar minti dar...Meh...Plot decent asa ca trecem peste...(Nu o sa mai mentioz alte anime-uri Echii dar o sa spun un singur lucru Highschool DXD apare in 7 zile bounce bounce bounce bounce )
4.Death Note-->Ar fi trebuit sa fie primul dar whatever...
5.Tokyo Ghoul--> Sezonul 2 e o dezamagire totusi
6.Pandora Hearts--> Interesanta poveste...
7.Full Metal Panic-->Mecha-things...
8.Mirai Nikki-->Un anime foarte interesant
9.SAO II-->Am vazut doar sezonul II dar nu tot pentru ca devenea o porcarie sooo yeah...

Cam atat imi pot aduce aminte acum dar abia astept sa vad noi serii si sa le termin pe cele incepute (Black Butler bounce )
Sus In jos
https://gamedungeon.board-directory.net
 
Preferatele mele...Cred
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocurile Copilariei mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Abisul Jocurilor :: Anime si Manga :: Anime si Manga-
Mergi direct la: